LASER FRAKCYJNY EMERGE

Emerge™ to laser frakcyjny amerykańskiej firmy PALOMAR przeznaczony do resurfacingu (odmładzania skóry) usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości. Emerge™ jako jedyny laser posiada certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Zabiegi wykonywane tym urządzeniem charakteryzują się wysoką skutecznością i niewielką inwazyjnością, średni okres rekonwalescencji to ok. 2-3 dni także wykluczenie pacjentki z życia jest minimalne.

Zabieg może być wykonywany na różne okolice ciała : twarz, szyję, dekolt, dłonie czyli miejsca występowania zmarszczek i wiotkości skóry, problematyczne okolice z bliznami, rozstępami, przebarwieniami. Procedura trwa średnio 30-60 min na jedną sesję.

Zabiegi wykonywane laserem Emerge™:

  • Odmładzają skórę poprzez frakcyjny nieablacyjny resurfacing skóry
  • Usuwają zmiany pigmentowych
  • Redukują zmarszczki
  • Poprawiają jędrność skóry
  • Redukują blizny i rozstępy

W zależności od kondycji skóry, wystarczy jedna sesja lub zaleca się wykonanie serii 3–6 zabiegów dla uzyskania najlepszych rezultatów. Bezpośrednio po zabiegu skóra będzie zaczerwieniona. Zaczerwienienie utrzymuje się przez kilka godzin. Po zabiegu, na naskórku, mogą być widoczne drobne ślady, które w niedługim czasie zanikną.

JAK DZIAŁA EMERGE™?

Laser frakcyjny Emerge™ stosuje energię w postaci mikrowiązek światła, które w kontrolowany sposób uszkadzają wybrane obszary naskórka i skóry właściwej. Naturalny proces gojenia się skóry prowokuje proces, w którym uszkodzone komórki skóry zastępowane są przez nową, zdrową tkankę. Efektem tego jest zdrowsza i młodsza skóra.

Zabieg nie wymaga podania znieczulenia miejscowego. Po oczyszczeniu skóry głowica przykładana jest do skóry pacjenta i po jej uruchomieniu w skórę wprowadzane są mikrowiązki światła, które penetrują skórę na poziomie powyżej 1,5 mm. Im głębsze kolumny, tym większa ilość nowej tkanki. Skoagulowane złogi komórkowe są zastępowane zregenerowaną tkanką.

LASER FRAKCYJNY EMERGE™ POSIADA TRZY TRYBY PRACY:

Manualny (stemplowanie) – dla precyzyjnych zabiegów na niewielkich obszarach.

AutoGlide™ – dla przyspieszonego tempa pracy.

AutoStamp™ – dla ułatwienia wykonywania zabiegów.