KOLAGEN LINERASE

Nowej generacji biomateriał do rekonstrukcji i odbudowy tkanek. Zabieg ten można by umieścić między tradycyjną mezoterapią (preparat jest bardziej bioaktywny niż tradycyjne i podaje się go w głębsze warstwy skóry), a wypełnianiem kwasem hialuronowym. Atelokolagen Linerese to bezpieczny, niealergizujący kolagen typu I przeznaczony do wykonywania zabiegów w gabinetach medycznych. Dzięki swoim niezwykłym właściwościom, wysokiej bioaktywności zwiększa znacząco liczbę fibroblastów, które odpowiadają za produkcję własnego, najbardziej pożądanego kolagenu typu III (którego naturalnie mamy najwięcej w dzieciństwie i młodości ).

Preparat ten przeznaczony jest do regeneracji i odbudowy skóry, przywracania jej sprężystości i gęstości, wygładzania zmarszczek, redukcji rozstępów i blizn .

Zabieg ten można stosować profilaktycznie już od 25 roku życia w celu zahamowania procesów starzenia poprzez utrzymanie prawidłowego poziomu kolagenu lub leczniczo dla odzyskania utraconej jędrności, elastyczności i gęstości skóry.

Zabieg jest mało inwazyjny, nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dla pełnego efektu zabieg należy powtórzyć 2 do 4 razy w odstępach 2-4 tygodniowych. Pierwsze efekty są widoczne po 7-14 dniach . Po serii zabiegów efektem młodszego wyglądu można cieszyć się od roku do nawet 2 lat.