DIETETYK

Żyjemy obecnie w czasach pośpiechu i braku czasu. Często nie przykładamy uwagi do tego jak się żywimy, nie zastanawiamy się jak wpływa to na nasz zdrowie, samopoczucie i przyszłość. Refleksje i chęć zmian wywołują objawy ze strony naszego organizmu: złe samopoczucie, brak energii, problemy układu trawiennego, niedowaga lub nadwaga, problemy skórne czy inne schorzenia i choroby powiązane ze złymi nawykami żywieniowym.

Często nie zdajemy sobie sprawy, iż zmiana sposobu żywienia może unormować wiele chorób i schorzeń. Podjęcie działania i powierzenie się w ręce dobrego dietetyka przyniesie Ci wiele dobrych zmian. Dietetyk Mokotów przygotowuje plan zdrowej, zbilansowanej diety, dostosowanej do Twoich potrzeb i preferencji, zwiększa świadomość o dostępnych produktach i ich jakości, weryfikuje przyczyny złego stanu zdrowia i problemów w odżywianiu.

Dietetyk Mokotów Wilanów Warszawa
Już dziś podejmij wyzwanie i zaplanuj własną metamorfozę!

Dokonaj rewolucji w swoim sposobie żywienia, dowiedz się więcej o najgorszych wrogach figury i zdrowia. To co obecnie zjadasz stanowi fundament organizmu, jest tym co nas napędza, od czego zależy życiowa energia, witalność i uroda, ale jednocześnie może być tym, co nas spowalnia, ogranicza, pogrąża metabolizm i wpędza w choroby. Pamiętaj, że dieta nie musi oznaczać wyrzeczeń i może zaskoczyć Cię zróżnicowaniem oraz łatwością przygotowania posiłków.

Bez względu na to czy chcesz pozbyć się kilogramów, zmagasz się z dolegliwościami dietozależnymi, czy po prostu czujesz utratę kontroli nad własnym ciałem i zdrowiem – jesteś w stanie osiągnąć równowagę, tylko musisz podjąć wyzwanie i zrobić pierwszy krok.

Co dokładnie zawiera pakiet dietetyczny?

 

Dietetyczna konsultacja wstępna:

 • wywiad zdrowotny
 • wywiad żywieniowy
 • analizę składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (pomiar m.in. zawartości wody, tkanki tłuszczowej, mięśniowej, rozmieszczenie tłuszczu w organizmie)
 • ustalenie celu i podstawowych założeń diety

 

7 dniowy plan żywieniowy:

 • specjalnie opracowany zbiór potraw i przepisów z uwzględnieniem indywidualnego zapotrzebowania na składniki odżywcze
 • wykresy i tabele norm na poszczególne makro i mikroskładniki dostosowane do potrzeb pacjenta
 • dodatkowe porady kulinarne

 

Konsultacje dietetyczne kontrolne (trzy):

 • analizujące postępy pacjenta (zobrazowane na odpowiednich wykresach)
 • pomagające zidentyfikować i skorygować ewentualne błędy w żywieniu
 • zawierające elementy motywujące i odpowiednio naprowadzające pacjenta
 • monitorujące masę ciała
Dodatkowo na pierwszej i 4 konsultacji wykonana zostanie analiza składu ciała.

Plany żywieniowe wysyłane są drogą mailową w ciągu 7 dni od wizyty*
* termin ten może się wydłużyć do 10 dni w przypadku planów żywieniowych uwzględniających ponad 7 dni.