Lek. med. Monika Kusowska

Współwłaścicielka gabinetu. Specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej, absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej i Anti-aging w Warszawie, członek Sekcji Medycyny Estetycznej i Anti-aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim. Absolwentka podyplomowego szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Nieustannie się dokształca, biorąc udział w licznych kursach i szkoleniach.

Swoje życie zawodowe dzieli między pracę w szpitalu, a prywatną praktykę. Interesuje się szczególnie medycyną regeneracyjną, nowymi doniesieniami na temat wykorzystania komórek macierzystych, osocza bogatopłytkowego, holistycznym podejściem do pacjenta. W medycynie estetycznej kieruje się zasadą, żeby pomagać naturze, a nie ją zmieniać oraz przede wszystkim zapobiegać procesom starzenia.

Lek. med. Paulina Siastała

Od 2016 roku współpracuje z nami lekarz specjalizujący się w zakresie medycyny estetycznej. Pracuje ponadto w dziedzinie okulistyki – pasjonuje się okulistyką zabiegową. W ParkEstetica zajmuje się odmładzaniem okolicy oka.

Ukończyła Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum w Krakowie z Nagrodą Rektora dla najlepszych studentów. Odbyła staże w USA na Uniwersytecie Kalifornijskim w Klinice Okulistyki w Kaiser Pernamente Riverside Medical Center. Ponadto szkoliła się w zakresie chirurgii w Medical Center Hillcrest, San Diego. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych z zakresu medycyny estetycznej.

Dietetyk kliniczny Aneta Jachnis

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Doktorantka I Wydziału Lekarskiego. W ramach prowadzonego projektu badawczego analizuje stan odżywienia, parametry stanu zapalnego, a także inne wskaźniki prognostyczne w grupie chorych z rakiem trzustki. Praktykę zawodową odbyła w czołowych warszawskich szpitalach m.in.: w szpitalu przy ul. Banacha, w Wojewódzkim Szpitalu Bródnowskim, Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Marszałkowskiej, Warszawskim Szpitalu dla Dzieci SPZOZ przy ul. Kopernika, Szpitalu im. Prof. Witolda Orłowskiego oraz MSW.

Prowadzi autorskie zajęcia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym przeznaczone dla  studentów kierunku lekarskiego m.in. z zakresu żywienia w chirurgii, onkologii i chorobach gastroenterologicznych. Jest autorką publikacji w czasopismach specjalistycznych oraz naukowych. Udziela konsultacji żywieniowych z zakresu dietoprofilaktyki, redukcji masy ciała i żywienia w chorobach, zajmuje się również dietą bogatą w bioaktywne składniki spowalniające procesy starzenia organizmu.

Beata Niepytalska

Absolwentka renomowanej szkoły kosmetycznej ” Berufsfachschule fur kosmetik- Ursula Winiger” w Karlsruhe ( Niemcy). Wieloletnia praktyka zawodowa w zróżnicowanych gabinetach kosmetycznych – między innymi Sings of Beauty Karlsruhe , Kosmetyczny Instytut Dr Ireny Eris Konstancin Jeziorna.

Specjalizuje się w profesjonalnych zabiegach na twarz i ciało , masażach, pielęgnacji dłoni i stóp. Od kilku lat wykonuje z doskonałymi rezultatami zabiegi depilacji laserowej śledząc najnowsze osiągnięcia współczesnej techniki i nieustannie szkoląc się w tym zakresie. Zafascynowana zdrowym żywieniem i aktywnym trybem życia w swojej codziennej pracy przekazuje pozytywną energię otoczeniu.

mgr fizjoterapii Krzysztof Kaczmarek

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu.Student 5 roku osteopatii w Polskiej Akademii Osteopatii ,,OSTEON’’.Specjalizuje się w pracy indywidualnej z pacjentem z różnego typu schorzeniami narządu ruchu (zarówno stany ostre jak i przewlekłe). Oprócz typowej rehabilitacji wykonuje     masaże: klasyczny, leczniczy, relaksacyjny. Jego wielką pasją jest osteopatia – jest to dziedzina nauki, w której pacjent traktowany jest jako całość.  Jako osteopata przeprowadzając badanie nie ogranicza się tylko do sprawdzenia bolesnej okolicy, ale w rozległym wywiadzie poszukuje przyczyn dyskomfortu znajdujących się być może w odległej części ciała. Bardzo ważną częścią badania przeprowadzanego jest palpacja czyli badanie dotykiem. Zarówno badanie jak i leczenie wykonywane jest za pomocą rąk terapeuty. Wszystkie techniki, jakie wykorzystuje do leczenia, mają na celu skorygowanie dysfunkcji i doprowadzenie organizmu do stanu wyleczenia i życia bez bólu. Celem leczenia osteopatycznego jest przede wszystkim wzmocnienie własnych zdolności organizmu do samoregulacji i samoleczenia. Główne wskazania do zabiegów osteopatycznych to bóle kręgosłupa ( dyskopatie, rwa kulszowa, rwa ramienna, neuralgie ) bóle głowy ( napięciowe, migrenowe ) bóle mięśniowe i powięziowe, bóle stawowe ( zwyrodnienia, skręcenia, zaburzenia funkcji stawów ) urazy sportowe, przeciążenia, stany zapalne tkanek miękkich ( łokieć tenisisty, golfisty, zapalenie ścięgna Achillesa, ostroga piętowa ) i wiele innych.