MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna pomaga nam oprzeć się upływowi czasu, skorygować defekty estetyczne, zachować młodość, dąży do pięknego wyglądu, który pozytywnie wpłynie na Twoją samoocenę. Każda z nas pragnie czuć się atrakcyjna i zadowolona ze swojego wyglądu, w codziennym życiu dodaje nam to energii i pewności siebie.

Nasi specjaliści – lekarze medycyny estetycznej przeciwdziałają procesom starzenia się skóry – skutecznie zniwelują zmarszczki, bruzdy czy problem z wiotkością skóry twarzy.  W szerokim zakresie zadbają o kondycję skóry, pomogą nam uporać się z niedoskonałościami takimi jak: blizny, rozstępy, przebarwienia, rozszerzone naczynka, nadmiar tkanki tłuszczowej, cellulit czy nadpotliwość.

Wolumetria twarzy przy pomocy kwasu hialuronowego pozwala na wymodelowanie owalu twarzy, uwidocznienie i podniesienie kości policzkowych, wypełnienie bruzd i zmarszczek, zniwelowanie niedoskonałości czy asymetrii twarzy. Kwas hialuronowy jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie, dlatego też jest wykorzystywany także do powiększania ust lub ich modelowania, zabieg taki pozwala uzyskać pełne, zmysłowe duże usta o których każda z nas marzy. Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym posiada także przyjemne efekty w postaci nawilżenia ust, zwiększenia ich jędrności i podkreślenia kolorytu.

Laser frakcyjny Emerge marki Palomar perfekcyjnie poradzi sobie z mankamentami twarzy i ciała, przede wszystkim z oznakami starzenia się skóry. Pozwala skutecznie zredukować zmarszczki mimiczne (wokół ust i oczu), bruzdy (lwia zmarszczka, bruzda nosowo-wargowa), blizny (powstałe po trądziku czy oparzeniu), rozstępy, rozszerzone pory oraz inne zmiany pigmentowe skóry. Laser frakcyjny już po pierwszym zabiegu widocznie usuwa niedokładności, skóra jest widocznie wygładzona, jędrna i bardziej gęsta.

Jednym z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej jest mezoterapia, pozwala również zniwelować wiele niedoskonałości, działa stymulujący na kondycję skóry, odpowiednio dobrane koktajle odżywcze pozwalają odświeżyć i odmłodzić skórę twarzy. Mezoterapia jest stosowana także w odpowiednio skompilowanym preparacie na skórę głowy w celu pobudzenia wzrostu włosów i leczeniu łysienia. Mezoterapia również jest jednym z najbardziej skutecznych niechirurgicznych zabiegów poprawiających stan tkanek objętych cellulitem, ponieważ dostarczone substancje poprawiają mikrokrążenie oraz pozwalają komórkom tłuszczowym na ich oczyszczenie.

Kriolipoliza to zabieg medycyny estetycznej pozwalający znacznie zredukować tkankę tłuszczową, która gromadzi się miejscowo.

 

Dzięki zastosowaniu lasera

W PARKESTETICA możemy zadbać o kondycję twarzy, ujędrnić ciało, usunąć znamiona, rozprawić się z nadpotliwością, zlikwidować zmarszczki, odmłodzić się dzięki zastosowaniu lasera, wyszczuplić, korzystając ze sprzętu najnowszej generacji, a nawet dobrać bieliznę korygującą. W placówce można również skorzystać z kompleksowej oceny kondycji skóry za pomocą aparatu VISIA, która pomoże zaplanować odpowiednie zabiegi i systematycznie oceniać efektywność terapii. Do dyspozycji Klientów jest także szeroka gama kosmetyków marki Obagi dostępnych do tej pory jedynie w USA.